Szakmunkásavató ünnepség
Szombat délelőtt, a városháza dísztermében tartotta iskolánk Szakmunkásavató ünnepségét. Örömmel adtuk át és gratuláltunk iskolánk nappali és felnőttoktatásában végzett szak-, és résszakképesítést szerzett diákjának!🥳
Király Imre








